Print

Soovitused

Kõiki RESVERATROLI sisaldavaid toidulisandeid tuleks võtta kui antioksüdante. Resveratrol antioksüdandina suudab efektiivselt takistada rakkudes hapniku toimel tekkivat oksüdeerumist (vähendada oksüdatiivset stressi). Selleks, et organism paremini Resveratroli omastaks soovitame Resveratroli sisaldavaid toidulisandeid võtta üks tund enne või pärast sööki. Lisaks soovitame Resveratroli võtta koos vähese koguse Omega-3 rikka õliga või tavalise toiduõliga (näit: oliiviõli) mis aitab rasvlahustuval Resveratrolil paremini organismis imenduda.

Rikkalikult leidub Omega-3 rasvhappeid kalamaksaõlis. Teaduslikult on tõestatud, et Omega -3 rasvhape on kasulik südame-veresoonkonnale, parandab aju verevarustust, omab põletikevastast ja vähivastast toimet. Lisaks leidub kalaõlis kasulikke vitamiine nagu A, D, E.

Soovitavad päevased kogused:

Bioforte Resveratrol (250 mg Trans-Resveratrol) – 2 kapslit päevas
Biotivia Transmax (500 mg Trans-Resveratrol) – 1 kapsel päevas
Bio Quench (Antioksüdantide kompleks) – 2 kapslit päevas

Kõik Biotivia Resveratrol toidulisandid Bioforte, Transmax ja BioQuench on mõeldud kasutamiseks eraldiseisvate toodetena, kuid saavutamaks maksimaalset organismi kaitset vastupanuks oksüdatiivse stressi ja vabade radikaalidega soovitame erinevate toodete koos kasutamist:

Bioforte Resveratrol 2 kapslit koos BioQuench 2 kapsliga.

Biotivia Transmax 1 kapsel koos BioQuench 2 kapsliga.

Toodete tellimine

Loe Resveratroli kohta lisaks ilmunud artiklit