Prantsuse Paradoks

RESVERATROL on üks võimsamaid avastatud antioksüdante, mida leidub väheses koguses erinevates taimedes nagu punased viinamarjad, mustikad, jõhvikad, granaatõunad, pähklid, jaapani kirburohi (polygonum cuspidatum), jne. Taimed kasutavad RESVERATROLI loodusliku stressi ärahoidmiseks, mis tekib kui taime vigastatakse. Meditsiinitööstuses ekstraheeritakse RESVERATROLI põhiliselt taimest polygonum cuspidatum.
Grapes and Vine


 „PRANTSUSE PARADOKS“

Inimestele on RESVERATROL, kui antioksüdant, saanud tuttavaks nn. „prantsuse paradoksiks“ nimetatava nähtuse kaudu, mis seisneb asjaolus, et ebatervislikult palju loomseid rasvu sisaldavat toitu söövad prantslased, vaatamata sellele suhteliselt kaua elavad ja põevad tunduvalt vähem südame- ja veresoonkonna haigusi kui põhjaeurooplased. Teadlased usuvad, et neil aitab südamehaigusi vältida just punase veini tarbimine ja veinis leiduv antioksüdant RESVERATROL. Ühes liitris punases veinis leidub RESVERATROLI 2-4 mg.

75 milligrammi Trans-Resveratroli sisaldav BioQuench kapsel on võrdväärne rohkem kui 40 liitri punase veini potentsiaaliga.