Print

Biotivia Transmax

BIOTIVIA TRANSMAX
Trans-Resveratrol 500 mg
Biotivia LLC toidulisand

Pakendis 60 kapslit (500 mg kapslid/30 g) Polygonum Cuspidatum patenteeritud ekstrakt 500 mg, mis vastab 98% Trans-Resveratrolile (Trans-Resveratrol 500 mg) Pfizer taimsed kapslid.

TransmaxÜks BIOTIVIA TRANSMAX (500 mg Trans-Resveratrol) kapsel on võrdväärne rohkem kui 250 liitri punase veini potentsiaaliga.

TRANSMAX on Biotivia LLC tipptoode sisaldades peaaegu puhast Polygonum Cuspidatum ekstrakti 98% mis vastab 500 mg Trans-Resveratrolile.

Trans-Resveratrol on antioksüdant. Antioksüdandid tugevdavad organismi vastupanuvõimet ja kaitsevad organismi vabade radikaalide mõju eest.

Biotivia Transmax on Biotivia LLC tipptoode mis sisaldab peaaegu puhast Trans-Resveratroli ekstrakti 98%. Biotivia Transmax on paljude ülikoolide ja teadusasutuste valik meditsiiniuuringutes.

Annustamine: 12 aastastel ja vanematel võtta 1 kuni 2 kapslit enne hommikusööki. Rasedatel ja rinnaga toitvatel emadel eelnevalt konsulteerida perearstiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitavat kogust.

Kui te tunnete, et toidulisand ei ole teile sobilik lõpetage toidulisandi tarbimine.

Säilitamine: Säilitada jahedas ja valguse eest kaitstult või külmkapis. Peale igakordset kasutamist sulgeda kork tihedalt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

BIOTIVIA TRANSMAX on sobilik toode kasutamaks koos Biotivia teise tootega BIO QUENCH või eraldiseisva tootena. BIO QUENCH on erakordselt võimas segu kvaliteetsetest super puuviljaekstraktidest. Üks päevane kogus BIO QUENCHI on võrdne 500 liitri puhta orgaanilise granaatõunamahla koguse potentsiaaliga.

Tegemist on toidulisandiga. Toidulisand ei asenda tervislikku ja mitmekesist toitumist ning kehalist aktiivsust.

Maaletooja: OÜ Profcorp, Õismäe tee 131-24, Tallinn 13515 tel: +372 53824078

Tootja: Biotivia LLC, 1 River Place, Suite 1001, NY, New York 10036 USA

Rohkem infot Resveratrolist
Toote tellimine