Print

Bioforte

BIOFORTE RESVERATROL
Trans-Resveratrol 250 mg
Biotivia LLC toidulisand

Pakendis 60 kapslit (500 mg kapslid/30 g) Polygonum Cuspidatum ekstakt 500 mg, mis vastab 50% Trans-Resveratrolile (Trans-Resveratrol 250 mg) Pfizer taimsed kapslid.

Bioforte

 

Üks BIOFORTE RESVERATROL (250 mg Trans-Resveratrol) kapsel on võrdväärne rohkem kui 125 liitri punase veini potentsiaaliga.

Trans-Resveratrol on antioksüdatiivsete omadustega polüfenool. Antioksüdandid tugevdavad organismi vastupanuvõimet ja kaitsevad organismi vabade radikaalide mõju eest.

Annustamine: 12 aastastel ja vanematel võtta 1 kuni 2 kapslit enne hommikusööki. Lapseootel ja rinnaga toitvatel emadel eelnevalt konsulteerida perearstiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitavat kogust.

Kui te tunnete, et toidulisand ei ole teile sobilik lõpetage toidulisandi tarbimine.

Säilitamine: Säilitada jahedas ja valguse eest kaitstult või külmkapis. Peale igakordset kasutamist sulgeda kork tihedalt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

BIOFORTE RESVERATROL on sobilik toode kasutamaks koos Biotivia teise tootega BIO QUENCH või eraldiseisva tootena. BIO QUENCH on erakordselt võimas segu kvaliteetsetest super puuviljaekstraktidest. Üks päevane kogus BIO QUENCHI on võrdne 500 liitri puhta orgaanilise granaatõunamahla koguse potentsiaaliga.

Tegemist on toidulisandiga. Toidulisand ei asenda tervislikku ja mitmekesist toitumist ning kehalist aktiivsust.

Maaletooja: OÜ Profcorp, Õismäe tee 131-24, Tallinn 13515 tel: +372 53824078

Tootja: Biotivia LLC, 1 River Place, Suite 1001, NY, New York 10036 USA

Rohkem infot Resveratrolist
Toote tellimine