Print

Bioflu Vital

BIOFLU VITAL
Immuunsusüsteemi tugevdav taimeekstraktide

kompleks

Biotivia LLC toidulisand/Pakendis 50 kapslit
(500 mg kapslid/25 g)/Pfizer taimsed kapslid


Musta Leedrimarja ekstrakt    100 mg
Siberi Ženšenn (Eleuthero)      100 mg
Tähtaniisi ekstrakt 90%         100 mg
Tähtaniisi pulber                   200 mg

 

Bioflu Vital


Bioflu Vital on spetsiaalselt välja töötatud taimeekstraktide kompleks mis on ette nähtud tugevdamaks ja toetamaks organismi immuunsusüsteemi vastupanuvõimet mis on nõrgenenud ilmastikuolude või stressi tagajärjel.

Bioflu Vital on unikaalne taimne toode mis kombineerib endas kõrge kontsentratsiooniga ekstrakte. Käsitsi korjatud Hiina tähtaniis, kõrgeima kvaliteediga musta leedrimarja ekstrakt, orgaaniline Siberi Ženšenn (Eleuthero) ning tähtaniisi seemned koos moodustavad võimsa koostisega antioksüdandi, polüfenooli, antotsüaniini mis on looduslikud immuunsusüsteemi toetajad. Organismi parim kaitse viiruste ja bakterite vastu on tugev immuunsussüsteem. Tugevda oma organismi vastupanuvõimet jahedatest ja niisketest ilmastikuoludest tingitud vaevuste leevendamiseks. Enneta vaevuste tekkimist.

Ajakirjas “The Journal of International Medical Research” 2004.a. avaldatud uurimistulemuste põhjal vähendab Leedrimarja ekstrakt gripiviiruse k.a. seagripp (A ja B viirusetüvi) sümptomeid ja kulgu kuni 50%. Taim on rikas antotsüaniinide poolest mis toimivad kui immuunsusüsteemi tugevdajad ja aktivaatorid. Leedrimaja ekstraktil võib olla efekt immuunsussüsteemi tugevdajana või aktivaatorina isegi selliste haiguste nagu AIDS ja vähkkasvajad puhul. Mustal Leedrimarjal on palju tugevam viirusevastane toime kui Punasel Päevakübaral.

Hiina Tähtaniisi – on traditsioonilises Tiibeti ja Hiina meditsiinis kasutatud külmetushaiguste ja reumaatiliste haiguste leevendajana ning seedimist parandava taimena juba sajandeid. Tänapäeva meditsiinis on Hiina Tähtaniis toormaterjaliks millest sünteesitakse gripiravimit.

Siberi Ženšen (Eleuthero) – on traditsioonilises Aasia meditsiinis sajandeid kasutusel olnud nn. “immuunsustoonik“. Eleuthero tugevdab organismi immuunsussüsteemi ning tal on viiruste ja põletikuvastane toime. Eleuthero parandab mälu ja füüsilist sooritusvõimet ning tal on kaalu langetav mõju.

Annustamine: Lapsed alates 10 eluaastast ja täiskasvanud 1 kuni 2 kapslit päevas koos veega. Toidulisandit on sobilik kasutada igapäevaselt immuunsussüsteemi tugevdamiseks või juhul kui immuunsussüsteem on ilmastikuoludest tulenevalt juba nõrgenenud. Lapseootel ja rinnaga toitvatel emadel eelnevalt konsulteerida perearstiga.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitavat annust. Kui te tunnete, et toidulisand ei ole teile sobilik lõpetage toidulisandi tarbimine.

Säilitamine: Säilitada jahedas ja valguse eest kaitstult või külmkapis. Peale igakordset kasutamist sulgeda kork tihedalt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tegemist on toidulisandiga. Toidulisand ei asenda tervislikku ja mitmekesist toitumist ning kehalist aktiivsust.

Tootja: Biotivia LLC, 1 River Place, Suite 1001, NY, New York 10036 USA

Toote tellimine