Print

Bio Quench

BIOTIVIA BIO QUENCH
SUPERANTIOKSÜDANT ORAC 13 580

Super Antioksüdant
Biotivia LLC toidulisand

60 kapslit (500 mg kapslid/30 g) Pfizer taimsed kapslid.

Trans-Resveratrol 75 mg
Mangosteeni viljaliha kestade ekstrakt 100 mg
Õunakoore ekstrakt 100 mg

Viinamarja seemnete ekstrakt 85 mg
Goji marjade ekstrakt 50 mg
Granaatõuna ekstrakt 50 mg
Alfa-Lipoehape 15 mg
ORAC 13 580

BioQuench

BIO QUENCH on erakordselt võimas segu kvaliteetsetest super puuviljaekstraktidest ja biotugevdatud RESVERATROLIST. TRANS-RESVERATROL ja teised Bio Quench puuviljaekstraktides sisalduvad polüfenoolid on antioksüdandid. Antioksüdandid tugevdavad organismi vastupanuvõimet ja kaitsevad organismi vabade radikaalide mõju eest. Vabad radikaalid tekivad organismis loomulikul teel hingamise kõrvalproduktina keskkonnamõjude tagajärjel ja kahjustavad rakke. Rakkude kahjustumine aga võib kiirendada vähkkasvajate arenemist ning soodustada krooniliste- ja südame- veresoonkonnahaiguste teket. Antioksüdandid aitavad vähendada rakkude kahjustumist. Me ei saa muuta oma ümbritsevat keskkonda kuid me saame kaitsta ennast selle kahjuliku mõju eest.

Antioksüdatiivseid toidulisandeid ja vitamiine hinnatakse ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) väärtuse abil. Bio Quenchi ORAC väärtus hinnati Brunswick Laboratory poolt 13 580 ühikuni 1 grammi kohta mis on võrdne päevase soovitatava Bio Quenchi kogusega (2 kapslit)

BIO QUENCH on väga hea energiaallikas ja ainevahetuse kiirendaja. Sobib ka allergikutele kellele on mõningate värskete juur- ja puuviljade tarbimine vastunäidustatud. Toidulisand on sobiv ka füüsilise treeningu tegijatele toetava toidulisandina.

Trans-Resveratrol: Juba ainult RESVERATROL on tähelepanuväärne komponent. RESVERATROL aitab siduda teisi polüfenoole mida Bio Quench sisaldab.
75 mg Trans-Resveratroli sisaldav BioQuench kapsel on võrdväärne rohkem kui 40 liitri punase veini potentsiaaliga.

Õunakoore ekstrakt: Õunakoore ekstrakt on patenteeritud koostisosa, mida leidub ainult Bio Quenchis. Tegemist on ühe kõrgeima väärtusega polüfenooliga, mis seni avastatud. Õunakoore ekstrakt on spetsiaalselt välja töötatud Biotivia teadlaste poolt. Õunte koortes leidub polüfenooli SALVESTROL. Salvestrol on hiljuti avastatud hämmastavate omadustega polüfenool mis aitab rakkudel end iseseisvalt kaitsta erinevate haiguste eest. Rakud kasutavad Salvestroli, et oma funktsioneerimist korrastada. Terves organismis on Salvestrol nn. uinunud olekus. Salvestrol aktiveerub peale rakkude kahjustumist erinevate haiguste nagu näiteks vähkkasvajate poolt.
Teadlased on hiljuti avastanud, et õunte koores leiduv looduslik ühend URSOOLHAPE aitab tugevdada lihaseid ning leevendab vananemisega kaasnevat lihaste kärbumist. Loe FORTE artiklit "Õunakoored teevad tugevaks ja aitavad lihaste kärbumise vastu".

Goji marja ekstrakt: Unikaalne ja rikas kogum taimseid toitaineid ja bio flavonoide. Bio Quenchis olev Goji ekstrakt on ekstraheeritud Himaalaja mäestiku marjadest, mis on puhtad pestitsiididest. Traditsiooniliselt on Goji marju kasutatud silmade tervise parandajana ja immuunsussüsteemi tugevdajana. Ühes kapslis Bio Quench on 12 klaasi Goji marja mahla potentsiaali.

Granaatõuna ekstrakt: (Polüfenool). Väga hea B ja B5 vitamiini ja kaaliumi allikas. Üks päevane kogus Bio Quenchi on võrdne 500 liitri puhta orgaanilise granaatõunamahla kogusega.

Mangosteeni viljaliha kestade ekstrakt: Mangosteenil on antibakteriaalne, seenhaigusi pärssiv ja immuunsussüsteemi aktiveeriv toime. Bio Quenchis olev ekstrakt on ekstraheeritud mangosteeni väliskestadest millel on antioksüdantiivne mõju.

Viinamarjaseemne ekstrakt: Võimas antioksüdant – 400 korda efektiivsem kui vitamiin E. Seda antioksüdanti seostatkse soodustava mõjuga südame-veresoonkonna toimimisele ja kolesteroolitaseme alandamisele. Uuringud on näidanud, et viinamarjaseemne ekstrakt aitab parandada või ära hoida kahju mida keharakkudele tekitavad ravimite kasutamine, toksiinid ja tubakas.

Alfa-Lipoehape (ALA): ALA parandab mälu ja pidurdab mitokondrite (mitokondrid on rakkude energiaallikad ning nende põhiliseks ülesandeks on muuta toitained energiaks mida rakk elutegevuseks vajab) lagunemist, mis on tingitud vananemisprotsessist ja looduses leiduvatest toksiinidest. ALA kaitsteb närvikudesid vabade keskkonna kahjulike mõjude eest ning aitab lõhustada suhkruid. ALA aitab kaasa kehakaalu langetamisele ning on soodus diabeedi profülaktikas.

Annustamine: 10 aastastel ja vanematel võtta 1 kuni 2 kapslit enne hommikusööki. Lapseootel ja rinnaga toitvatel emadel eelnevalt konsulteerida perearstiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitavat kogust.

Kui te tunnete, et toidulisand ei ole teile sobilik lõpetage toote tarbimine.

Säilitamine: Säilitada jahedas ja valguse eest kaitstult või külmkapis. Peale igakordset kasutamist sulgeda kork tihedalt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tegemist on toidulisandiga. Toidulisand ei asenda tervislikku ja mitmekesist toitumist ning kehalist aktiivsust.

Maaletooja: OÜ Profcorp, Õismäe tee 131-24, Tallinn 13515 tel: +372 53824078

Tootja: Biotivia LLC, 1 River Place, Suite 1001, NY, New York 10036 USA

Rohkem infot Resveratrolist
Toote tellimine